AUTO FILAS

AUTO FILAS

Kamery pre spätné zobrazenie – Zobrazenie priestoru

Úloha

Area View je kamerový systém na monitorovanie okolia, ktorý umožňuje vodičovi vidieť celú oblasť okolo vozidla. Ponúka vodičom rôzne pohľady a konfigurácie, ktoré môžu byť špecificky vybrané podľa dopravnej situácie a informácií, ktoré potrebujú.

Area View 2.0 je vylepšením systému s:

Ďalšími funkciami

Rozpoznaním prekážok

Podrobné zobrazením okolia vozidla a fotoaparátom s vyšším rozlíšením (megapixelový HDR)

Zobrazením na celej obrazovke a rozdelením obrazovky

Optimalizovaným displejom OPS

Nové 3D pohľady vtáčej perspektívy

Kalibrácia počas výroby a u zákazníka značne zjednodušila dizajn kamerového systému nad hlavou. Pomocou štyroch kamier sa vytvára pohľad na okolie vozidla.

Predná spätná kamera je nad poznávacou značkou, kamera zadného spätného pohľadu je inštalovaná na otočnom odznaku na zadnom veku. Pravé a ľavé spätné kamery sú umiestnené na spodnej strane vonkajších spätných zrkadiel. Každá kamera má uhol otvorenia 190 stupňov, čo umožňuje zobrazenie priestoru pre celú oblasť okolo vozidla vrátane „slepých miest“. Obraz sa potom zobrazí na ovládacej a zobrazovacej jednotke MIB. Vďaka tomu, že sa oblasti prezerania kamery prekrývajú, poskytuje to presnejší a realistickejší optický prechod medzi zobrazovacími oblasťami susedných kamier.

Funkcie

Zobrazenie priestoru funguje pri rýchlostiach od 0 do 15 km / h. Systém sa aktivuje a deaktivuje pomocou tlačidla pomoci pri parkovaní E266. Kamery po aktivácii monitorujú okolie vozidla. Nasnímané snímky sú odstránené riadiacou jednotkou pre kameru s priamym zobrazením, pretože hrubé snímky zo širokoúhlých kamier sú značne skreslené. Pozorovací uhol je potom nastavený na požadovaný pohľad – aj pomocou spracovania obrazu. Nakoniec, v závislosti od pohľadu, sú pomocné čiary sú prekryté týmto korigovaným obrazom, aby zobrazovali vzdialenosti a predpovedali cestu vozidla. Tento spracovaný obrázok sa potom zobrazí na obrazovke MIB a na displeji. Statické a dynamické pomocné čiary sa pridávajú v závislosti od zvoleného zobrazenia. Tieto pomocné čiary vám umožnia lepšie posúdiť vzdialenosti a označiť možnú dráhu vozidla vo vzťahu k uhlu riadenia.

Sledujte nás na sociálných sieťach

AUTOFILAS

KLÚČOVÝ SERVIS   |   CHIP TUNING   |   UPDATE NAVIGÁCIÍ

· DODATOČNÁ MONTÁŽ ORIGINÁLNÝCH SYSTÉMOV ·

· PROFESIONÁLNA DIAGNOSTIKA KONCERNU VW ·

· PRISPÔSOBOVANIE RIADIACICH JEDNOTIEK · 

AUTOFILAS

KLÚČOVÝ SERVIS   |   CHIP TUNING   |   UPDATE NAVIGÁCIÍ

· DODATOČNÁ MONTÁŽ ORIGINÁLNÝCH SYSTÉMOV ·

· PROFESIONÁLNA DIAGNOSTIKA KONCERNU VW ·

· PRISPÔSOBOVANIE RIADIACICH JEDNOTIEK ·