AutoFilas

AutoFilas

Audi phone box

Modely s MIB2 môžu byť voliteľne vybavené priehradkou „Audi phone box“. Ak nie je k dispozícii táto Audi priehradka, palubná doska je dizajnovaná ako klasický infotainment systém. Infotainment systém je vždy vybavený prípojkou AUX-In a 5V USB portom. AUX-In sa používa ako analógový vstup. 5V USB port slúži na nabíjanie koncových zariadení.

Ak je vo vozidle dostupná priehradka „Audi phone box“, spojovacia anténa je umiestnená v stredovej lakťovej opierke vpredu. Ak je mobilný telefón ukotvený v tejto priehradke, mobilný rádiový signál sa prijíma z vonkajšej antény bezkontaktne. V závislosti od modelu (pozrite prehľad verzií), sa v modeli nachádza aj modul pre bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu vpredu pod palubnou doskou. Ďalšie informácie o bezdrôtovom nabíjaní nájdete v ďalších častiach.

Pripojenie 2 mobilných telefónov

S uvedením Audi A4 (typ 8W) na trh, sa umožnilo aj súčasné pripojenie 2 mobilných telefónov ku MMI cez systém HFP (Hands Free Profile). Toto umožnilo súčasné použitie dvoch mobilných zariadení vo vozidle prostredníctvom MMI. 

Ak je vozidlo vybavené funkciou Audi connect a SIM kartou, môže byť použitá pre dátovú konektivitu v rovnakom čase, keď sú dva mobilné telefóny pripojené cez HFP. Ak nie je vložená žiadna karta SIM do MMI, jeden z dvoch mobilných telefónov môže byť pripojený cez SAP (SIM Access Profile) namiesto pripojenia cez HFP. 

Ak sú pripojené 2 mobilné telefóny, zobrazuje sa vždy plocha prvého telefónu (hlavného telefónu). Hlasové operácie sú k dispozícii pre hlavný telefón. Je však jednoduché prepínať medzi prvým telefónom (hlavný telefón) a druhým telefónom (dodatočný telefón) prostredníctvom menu.

Keď sa na jednom z pripojených mobilných telefónov prijme hovor, tento hovor je spustený cez handsfree mikrofón. Ak na druhom telefóne v tom istom čase prichádza ďalší hovor, táto informácia je signalizovaná na displeji MMI. V prípade, že je prijatý druhý hovor, prvý hovor je ukončený. 

Ak pripojené mobilné telefóny podporujú službu odosielania správ (textové správy alebo e-mail), správy sa môžu odosielať pomocou oboch zariadení s vloženou SIM kartou.

 

Sledujte nás na sociálných sieťach

AUTOFILAS

KLÚČOVÝ SERVIS   |   CHIP TUNING   |   UPDATE NAVIGÁCIÍ

· DODATOČNÁ MONTÁŽ ORIGINÁLNÝCH SYSTÉMOV ·

· PROFESIONÁLNA DIAGNOSTIKA KONCERNU VW ·

· PRISPÔSOBOVANIE RIADIACICH JEDNOTIEK · 

AUTOFILAS

KLÚČOVÝ SERVIS   |   CHIP TUNING   |   UPDATE NAVIGÁCIÍ

· DODATOČNÁ MONTÁŽ ORIGINÁLNÝCH SYSTÉMOV ·

· PROFESIONÁLNA DIAGNOSTIKA KONCERNU VW ·

· PRISPÔSOBOVANIE RIADIACICH JEDNOTIEK ·